Filtrowanie

Producent
Tester

Producenci

Informacje

Świeczki Yankee Candle 

Piękne zapachy i opakowania. Różne wielkości i bogata kompozycja sprawiają, że pokochały je miliony kobiet na całym świecie. Świeczki Yankee Candle, bo o nich mowa to jedne z najbardziej pożądanych produktów na rynku zapachowym. Są ekologiczne, nadają niepowtarzalnego klimatu i roztaczają dookoła piękną, delikatną woń. Specjalnie wyselekcjonowan...

Piękne zapachy i opakowania. Różne wielkości i bogata kompozycja sprawiają, że pokochały je miliony kobiet na całym świecie. Świeczki Yankee Candle, bo o nich mowa to jedne z najbardziej pożądanych produktów na rynku zapachowym. Są ekologiczne, nadają niepowtarzalnego klimatu i roztaczają dookoła piękną, delikatną woń. Specjalnie wyselekcjonowane surowce, długi czas palenia i wysoka jakość zaskarbiła sobie serca wielu klientek. Teraz świece Yankee Candle znajdziesz w naszym sklepie!

 

Świeczki Yankee Candle

Prawdziwym hitem wśród produktów są woski. Do ich palenia jest potrzebny kominek. Możesz postawić na tradycyjny lub elektryczny. Standardowy kominek ma specjalną komorę na tak zwany t-light, a nad nim wgłębienie. Kładziemy na nim kawałek wosku i podpalamy świeczkę. Produkt się roztopi i uwolni piękny zapach. Kominek elektryczny wymaga natomiast podłączenia do prądu. Wosk roztapia wbudowana w środku żarówka. W efekcie otrzymujemy delikatne, ciepłe światło i roztaczający się aromaty. Kupując woski trzeba więc zwrócić uwagę, który jest przeznaczony do naszego. W ofercie znajdziesz kilkadziesiąt nut zapachowych, którym odpowiadają także Świece Yankee w słoikach. Zapachy miesiąca możesz kupić w specjalnej, obniżonej cenie. Firma także wypuszcza specjalne, limitowane produkty, których nuty zapachowe, które zmieniają się wraz z porami roku.

 

Samplery – mniejsze świece Yankee Candle to rozwiązanie dla tych, którzy chcą testować nowe zapachy. Jedna sztuka wystarczy na około 15 godzin palenia. Możesz do niego dobrać dedykowany świecznik lub włożyć do małego lampionu.

 

Świece Yankee Candle

Dla tych, którzy chcą pozostać w kręgu tego samego zapachu na dłużej polecamy Świeczki Yankee Candle 623 -gramowe. Z pewnością umilą Ci niejeden wieczór a ich blask nada wnętrzu romantycznego wymiaru. Jeżeli duże słoje nie są dla Ciebie to postaw na te o niższej gramaturze. Czekają na ciebie słoiki o wadze 411 i 104 gramów. Idealne na prezent. Dzięki bogatej ofercie naszego sklepu z pewnością znajdziesz coś, co wpadnie w Twoje zapachowe gusta. Daj się oczarować.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Świeczki Yankee Candle

Świece Yankee Candle