Cacharel Noa

Perłą tej jesieni jest subtelny Cacharel Noa. Określany jest jako kwiatowo – drzewno – piżmowy aromat. Niewinny zapach zamknięty w kulistym, mlecznym flakonie z zanurzoną perłą. Owa perła jest symbolem czystości i niewinności. I taki jest charakter tego zapachu. Ładnie łączy się ze skórą. Ja wyczuwam w nim przede wszystkim nuty zielone, kwiatowe, drzewne. Może zabrzmi to absurdalnie, ale ten zapach kojarzy mi się z czystym powietrzem, z przestrzenią i rozmachem. Myślę, że stworzony jest dla kobiet w każdym wieku. Nie jest przypisany do pory roku, ponieważ latem przyjemnie schładza, a jesienią przynosi ukojenie.

Tester 100ml teraz w przyjemniej cenie 103zł

https://pachnij.pl/damskie-testery/101691-cacharel-noa-woda-toaletowa-100ml-spray-tester-3360373016402.html

Doctor Life

Wszechobecne reklamy suplementów diety są już lekko irytujące. Wraz z jesienią i wzmożonym zagrożeniem dla naszej odporności, media nie przebierając w środkach, bombardują nas cudownymi specyfikami na wszystko. Czemu zatem nie jesteśmy nieśmiertelni? Podejdźmy do tego z głową i dystansem. Suplementy diety to w większości nieprzebadane pod względem medycznym produkty, ale… wśród góry Najcudowniejszych środków można odnaleźć i te wartościowe.

Marka DOCTOR LIFE to firma która zbudowała swoją filozofię na badaniach Linusa Paulinga – podwójnego laureata nagrody Nobla. Według niego by osiągnąć doskonałe zdrowie, człowiek potrzebuje „odpowiedniej ilości właściwych substancji, dostarczanych we właściwym miejscu w organizmie we właściwym czasie”. Suplementy diety DOCTOR LIFE zawierają opracowane przez zespół naukowców, sprawdzone klinicznie, wyselekcjonowane składniki zastosowane w bezpiecznych ilościach. Czystość składników stosowanych przez DOCTOR LIFE jest potwierdzona przez niezależne laboratorium. Innowacyjne ekstrakty DOCTOR LIFE są znacznie bardziej wartościowe od sproszkowanych roślin w kapsułkach. Zawierają bowiem kilkukrotnie większą ilość bioaktywnych cząstek. Cena tych suplementów owszem nie jest niska, ale czy warto oszczędzać kupując często placebo?

Oferta produktów DOCTOR LIFE jest bardzo bogata. Proponujemy zacząć od podstaw, kierując się aktualnymi potrzebami organizmu. Niemal każdy z nas ma niedobory witaminy D3, a na tę porę roku to wybór obowiązkowy i oczywisty. Nie przereklamowany, bo niedobór tej witaminy możemy sprawdzić w badaniu krwi.

https://pachnij.pl/szukaj?controller=search&search_query=doctor+life+D3

Kiedy nie stać Cię na Chanel’a

Mniej więcej 20lat temu istniał w Toruniu mały sklepik z perfumami, które swoim zapachem przypominały luksusowe odpowiedniki. Jako, że byłam wówczas na studiach luksusowe perfumy były poza moim zasięgiem. Skusiłam się na mały flakon Miracululu coś tam… Perfumy, których zapach przypominał mi Lancome Miracle. Zapach miał chyba te same nuty zapachowe, ale ich trwałość była niewielka. Prowadząc perfumerię ze zdziwieniem stwierdziłam, że te odpowiedniki wciąż istnieją na rynku i mają się bardzo dobrze. Zmienione zostały nazwy i flakony. Jednak swoim wyglądem, szatą graficzną nawiązują do znanych, drogich marek.

Popatrzcie na to:

https://pachnij.pl/wody-toaletowe/133886-vittorio-bellucci-terry-herry-dmon-woda-toaletowa-100ml-spray-5901468904273.html – wypisz wymaluj Hermes Terre d` Hermes – krótkotrwały, ale bardzo podobny aromat.

https://pachnij.pl/damskie-wody-perfumowane/144563-vittorio-bellucci-charme-de-marseille-woda-perfumowana-100ml-spray-5901468904631.html – tańsza wersja Chanel Coco Mademoiselle, sprawdziłam na własnej skórze – rzeczywiście zapach jest zbliżony.

https://pachnij.pl/wody-toaletowe/133853-vittorio-bellucci-aqua-go-men-expert-woda-toaletowa-100ml-spray-5901468900459.html – Armani Aqua di Gio na wyciągnięcie ręki?


https://pachnij.pl/damskie-wody-perfumowane/133865-vittorio-bellucci-emocion-woda-perfumowana-100ml-spray-5901468904211.html – czy to nie przypomina  Wam damskiej CK Euphorii?

https://pachnij.pl/damskie-wody-toaletowe/133868-vittorio-bellucci-fountaine-de-la-jeunesse-woda-toaletowa-100ml-spray-5901468904624.html – Dior J`Adore tak go odbieram

https://pachnij.pl/wody-toaletowe/133874-vittorio-bellucci-la-cascata-essenza-woda-toaletowa-100ml-spray-5907619857603.html – to mi przypomina Lacoste Essential.

https://pachnij.pl/wody-toaletowe/133883-vittorio-bellucci-savoy-de-notre-epoque-woda-toaletowa-100ml-spray-5901468907472.html – pierwsze skojarzenie to Dior Sauvage, prawda?

To kilka przykładów marki Bellucci, a jest jeszcze Real Time i przykład pierwszy z brzegu.

Macie ochotę na Dior Fahrenheit?

https://pachnij.pl/wody-toaletowe/139612-real-time-red-canyon-woda-toaletowa-100ml-8715658002789.html


Jeśli macie dziurę w portfelu, a bez perfum nie możecie się obejść to zajrzyjcie na stronę, wybierzcie markę Bellucci lub Real. Jeśli jesteście w miarę zorientowani w nazwach i wyglądach perfum z łatwością, na zasadzie skojarzenia, możecie odnaleźć tańszy odpowiednik. I żeby nie było wątpliwości – to nie są podróby ponieważ to inna marka, inna nazwa, inny flakon, który nie podszywa się pod inny produkt. To pełnowartościowe wody z niższej póki cenowej będące „cieniem” luksusowych perfum.

Co jeszcze istotne – nie wszystkie te tańsze wody są nietrwałe. O ich trwałości nie decyduje bowiem cena, ale jak ZAWSZE skład nut zapachowych. Dowód?

https://pachnij.pl/damskie-wody-perfumowane/133884-vittorio-bellucci-seco-woda-perfumowana-100ml-spray-5901468907465.html

Moją znajomą, która używa Seco (pozdrawiam serdecznie) czuć już z daleka :)))

Będę wdzięczna jeśli podzielicie się ze mną swoimi skojarzeniami z danym flakonem.

Bruno Banani Woman Intense

Krótka charakterystyka głównego bohatera… Wygląd zewnętrzny, może mniej istotny w przypadku perfum, ale Bruno całkiem zgrabnie prezentuje się na damskiej toaletce. Zadziorny różowy koreczek, fikuśny flakonik… Niebanalnie i lekko. Charakter naszego bohatera to prawdziwa bomba. Zaskakuje, ewoluuje. Jest niejednoznaczny, nie pospolity, wielowarstwowy. Idealny bohater szkolnych opowiadań, bo można się naprawdę rozpisać badając głębię jego natury.

A wystarczyłoby po prostu – Bruno Banani  – zmysłowy, kobiecy zapach dla Pań 40+ Co ważne – niezwykle trwały. Słodkawo – orientalny. Szczególnie na jesień i zimę z uwagi na ciepły aromat.

Cena za 40ml (gabaryt torebkowy) tylko 56,05zł. Z czego te 5gorszy chętnie utniemy:) Już tylko 2 sztuki nam zostały. Zapraszamy!

https://pachnij.pl/damskie-wody-toaletowe/116789-bruno-banani-woman-intense-woda-perfumowana-40ml-spray-737052885278.html

Pachnij.pl to my:)

Pachnij.pl to my. Jest naszą codziennością, źródłem satysfakcji, powodem do dumy, ale i walki o zachowanie pozycji wśród tak dużej konkurencji. Jest tak naprawdę naszym trzecim dzieckiem. Dlatego nie traktujemy naszych klientów anonimowo. Niektórzy z nich, przy okazji telefonicznych zamówień opowiedzieli nam kawałek swojego życia. Te osobiste kontakty bardzo sobie cenimy i pielęgnujemy. Nasza perfumeria nie ma światowego zasięgu, nie mamy eleganckiego lokalu, ale mamy zaangażowanie i szacunek dla każdego klienta.

Perfumeria Pachnij.pl – zapraszamy!