W naszym sklepie dostępne są następujące formy płatności:

Przelew na nasze konto bankowe:
92 1140 2004 0000 3302 3306 4922 (mBank)
Lemur Marek Lewandowski
ul. Bajkowa 14
87-152 Pigża
Po złożeniu zamówienia wyślemy Ci e-maila z numerem konta, tytułem przelewu oraz numerem zamówienia. Po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto, niezwłocznie realizujemy zamówienie, informując o tym e-mailem. W celu szybszej identyfikacji przelewu, prosimy w jego tytule podać nr zamówienia.

Gotówka przy odbiorze przesyłki.
Pieniądze zapłacisz kurierowi/listonoszowi doręczającemu przesyłkę.

Gotówka przy odbiorze osobistym.
W Pigży i Toruniu istnieje możliwość osobistego odebrania przesyłki. Wówczas nie ponosisz kosztów związanych z wysłaniem towarów.

Bramka płatności elektronicznych Paynow
Wybierając taką formę płatności nie trzeba wypełniać żadnych danych związanych z przelewem (wykorzystane są dane podane podczas zamówienia). Podczas dokonywania zamówienia, wystarczy na stronie z wyborem formy płatności wybrać swój bank. Po zatwierdzeniu zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę wybranego banku, gdzie po zalogowaniu się zostaną automatycznie uzupełnione wszystkie dane niezbędne do przelewu. Autoryzacja dokonywana jest w centrum autoryzacyjnym poprzez połączenie szyfrowane protokołem SSL, a dane karty płatniczej ani żadne inne informacje finansowe nie są przekazywane ani udostępniane dla sklepu. Po autoryzacji otrzymujemy jedynie zaszyfrowaną informację o wyniku autoryzacji, by na tej podstawie móc zrealizować zamówienie. Więcej o systemie Paynow można poczytać na stronie https://www.paynow.pl

Karty płatnicze