Szanowni Państwo!

Niezmiernie miło jest nam przekazać informację, iż Perfumeria Internetowa Pachnij.pl została Laureatem III edycji Konkursu Bezpieczny eSklep, którego celem jest promowanie stosowania dobrych praktyk gospodarczych w handlu elektronicznym, a w szczególności wiarygodności, jakości i rzetelności świadczonych przez przedsiębiorcę usług.

Otrzymane w Konkursie wyróżnienie jest oficjalnym potwierdzeniem, że sklep, który je zdobył, wzorowo prowadzi sprzedaż internetową w oparciu o najlepsze znane standardy obsługi klienta.

DyplomZ ponad 400 sklepów internetowych biorących udział w konkursie, laureatami zostało jedynie 13. Ocena sklepów polegała m.in. na weryfikacji:
- poprawności formalno-prawnej wynikającej z Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o Ochronie Danych Osobowych wraz z późn. zm. oraz z Rozporządzeń MSWiA dotyczących ochrony danych osobowych;
- poprawności zapisów regulaminu sklepu;
- opinii konsumenckich oraz wiarygodności finansowej;
- jakości oraz czytelności opisu produktów oferowanych przez sklep;
- stosowania przez sklep zasad „dobrych obyczajów kupieckich” lub kodeksów postępowania;
- stosowania przez sklep wysokich standardów obsługi klienta (np. szybkość oraz sposób udzielania odpowiedzi na zapytania klienta kierowane drogą elektroniczną oraz telefoniczną);
- stosowania przez sklep elastycznych form płatności oraz logistyki;
- czytelności i przejrzystości strony (np. łatwość w odnalezieniu miejsca logowania/rejestracji, łatwość w odnalezieniu regulaminu sklepu).

W skład Kapituły Konkursu wchodzili m.in. przedstawiciele:
- Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych
- Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor
- Kancelarii Radcy Prawnego MPW
- Europejskiego Centrum Konsumenckiego
- Instytutu Logistyki i Magazynowania
- Serwisu Opineo


Bezpieczny eSklep


Serdecznie dziękujemy za okazane nam zaufanie!
Perfumeria Pachnij.pl